Festiwal premier

Festiwal premier

Za nami 16 już edycja festiwalu młodych wschodzących gwiazd światowej sceny jazzowej i grafiki plakatowej, czyli Jazz w Ruinach 2020. Niestety, w czasach pandemii festiwal by w ogóle się odbyć musiał zmienić formułę, czyli przejść w strefę online.

Tak się stało, i to z sukcesem. Festiwal skupił się na premierach i nowych projektach, które jeszcze nigdy i nigdzie nie były rejestrowane lub publikowane.
Ale nowa formuła wymagał także zmiany systemu i myślenia o promocji. I tutaj z pomocą przyszedł EviDenteR.


Firma odpowiadała za przeniesienie całej kampanii informacyjno-promocyjnej do sieci internetowej z wykorzystaniem mediów społecznościowych (Facebook, Instagram), narzędzi googlowskich, w tym oczywiście platformy YouTube, gdzie premiery były publikowane. I najtrudniejsze zadania, czyli przeniesienie zainteresowanie odbiorców ze strony internetowych oraz platform Facebooka i Instagrama do platformy YouTube. Oczywiście, była prowadzona kampania reklamowa wykorzystujące narzędzia Google Ads oraz Facebooka.

Efekt … najlepiej ocenić po wynikach. Przede wszystkim oglądalności premier, a potem zasięgach informacji o festiwalu. Po prostu możemy odnotować kolejny sukces. Szczególnie ważny w czasach tak trudnych.

Kontakt z Nami

Adres

ul. Mikołowska 19/5
44-100 Gliwice