Kultura w czasach pandemii

Kultura w czasach pandemii

Działań pandemicznych ciąg dalszy. Tym razem jeden z najstarszych cykli koncertowych na Śląsku, czyli realizowany już po raz 19 Czwartek Jazzowy z Gwiazdą.

W sumie 10 koncertów w Gliwicach i Tarnowskich Górach. Gdyby nie pandemia koncertów i miast byłoby więcej, ale cóż, trzeba było dostosować plany do możliwości. Wśród wykonawców największe polskie gwiazdy: Stanisław Soyka, Anna Maria Jopek, Ewa Uryga, Hanna Banaszak, Monika Borzym, Piotr Pianohooligan Orzechowski, Henryk Miśkiewicz, Dorota Miśkiewicz, Marek Napiórkowski, Arek Skolik, Przemysław Strączek oraz wielu innych, równie znakomitych.


Przed firmą stanęło nie lada wyzwanie. Po pierwsze doprowadzić do realizacji wydarzenia w tych trudnych czasach, koordynując całość wydarzenia, czyli przesuwając się od realizacji koncertów w całości dla publiczności po wydarzenia w całości online.

Po drugie, przeprowadzić kampanię promocyjną, przy ciągle zmieniającej się sytuacji, od założeń realizacyjnych, czyli na 100% publiczności, potem na 50%, potem na 25%, aż do zakazu realizacji wydarzeń kulturalnych z udziałem publicznością i koniecznością realizacji online. W zasadzie od początku było wiadomo, że głównymi kanałami informacji i reklamy będzie Internet. Jednak dopiero praktyka pokazała, jak ogromną część komunikacji i kampanii reklamowych trzeba było przełożyć do sieci. Evidenter odpowiadał za przeprowadzenie i dostosowywania kampanii reklamowej do aktualnych potrzeb, w tym za kampanie w Facebook Ads, Google Ads i YouTube.


Wzór identyfikacji wizualnej sporządziła niezwykle uzdolniona artystka młodego pokolenia, Patrycja Warzeszka. Do współpracy wybieramy najlepszych.

I udało się. Jeśli ktoś ma wątpliwości zapraszamy do obejrzenia zdjęć, na strony projektu, a także do obejrzenia streamingów, wciąż jeszcze dostępnych (będą dostępne do końca roku 2020).

To było nie lada wyzwanie. Polecamy się na przyszłość.

Kontakt z Nami

Adres

ul. Mikołowska 19/5
44-100 Gliwice