Kultura w Sieci

Kultura w Sieci

Kultura w Sieci to odpowiedź na czasy, w jakich przyszło nam żyć i działać. Stąd też EviDenteR (firma, która bardzo lubi działania w kulturze) wchodzi we współpracę z projektami online.

Pierwszym w pełni realizowanym online jest Kultury Wysoka w Sieci (w zasadzie wSieci), którego pomysłodawcą jest Fundacja Kultura w Mieście. Koncerty muzyki klasycznej, sakralnej, jazzowej realizowane w stu procentach live, w jakości HD, z transmisjami w JAZZ TV (jedynej takiej telewizji) oraz w kanale Youtube tejże telewizji.


EviDenteR działa w polu promocyjnym, bo jakżeby inaczej, realizując narzędzia i kampanie w mediach społecznościowych (Facebook i kanała YouTube) do promocji projektu, strony projektu, budowania społeczności wokół JAZZ TV i publiczności dla poszczególnych transmisji live w mediach elektronicznych w okresie od lipca do września 2020. Facebook (facebook.com/jazztelevision) jest narzędziem prowadzącym do nadawcy (obecnego w blisko 70 telewizjach kablowych oraz dostępnym przez WP Pilota), narzędziem budującym markę i zasięg oraz przekierowującym do jego kanału na YouTube (JAZZ TV LIVE). 

Więcej o projekcie na stronie wysokawsieci.com

Konkurencja w sieci będzie tej jesieni bardzo duża, więc jeśli coś planujesz, to przemyśl dobrze swoją strategię. Tutaj naprawdę warto się postarać. EviDenteR może pomóc ...

Kontakt z Nami

Adres

ul. Mikołowska 19/5
44-100 Gliwice