• MARKETING ZINTEGROWANY

    eviDenteR

    Od strategii po wdrożenie, od projektu po druk, od pomysłu po publikację. Marketing zintegrowany dla Twojej marki.

AGENCJA REKLAMOWA, PR I EVENTOWA

Czy Twoja firma lub instytucja wykorzystuje w pełni dostępne na rynku działania reklamowe i promocyjne? Czy znasz wszystkie sposoby na prowadzenie działań wizerunkowych Twojej marki? Jak łączyć działania offline i online, by zachować ich spójność i synchronizację w prowadzonej kampanii, jakich narzędzi używać? Jak dobrze przeprowadzić analizę Twojego biznesu, Twoich potrzeb i wymagań? A może nie musisz wiedzieć wszystkiego, może jest podmiot, który może Ci pomóc?

Marketing, reklama, media realcje, public relations, social media, komunikacja zewnętrzna i wewnętrzna, SEO, SEM, GoogleAds, Goole Maps, FacebookAds i Instagram, projektowanie stron, analiza biznesowa, inżynieria wymagań dla biznesu IT, opracowania graficzne, foto, wideo, outdoor, druki, projektowanie i najważniejsze - co i kiedy wybrać, jak określić zakres działań, jak sprawdzać efekty  ... to trochę za dużo dla Ciebie?. Pewnie, że tak, w końcu chcesz skupić się na prowadzeniu swojej działalności.

Ewidentnie potrzebujesz wsparcia eviDenteR.

 

Reklama

więcej

PR

więcej

EVENT

więcej

MARKETING ZINTEGROWANY

więcej

ANALIZA BIZNESOWA

więcej

FOTO WIDEO

więcej

Aktualności

Jeśli chcesz bliżej poznać projekty i działania, w które zaagnażowany jest EviDenteR to zapraszamy do tego działu. Oprócz informacji o tym, czym firma się aktualnie zajmuje będą pojawiać się tutaj także informacje o tym, co nowego w branży, co się zmienia, jakie są nowe tendencje czy rozwiązania. Warto więc zaglądać. 

Produkcja koszulek

I kolejny projekt zrealizowany, setka koszulek zeszła z linii produkcyjnej i dotarła do klienta.

Czytaj więcej

Festiwal Muzyki Improwizowanej

Nie będziemy ukrywać, że braliśmy udział w tym przedsięwzięciu. 

Czytaj więcej

Reklama gadżetowa

Zdarza się kubki termiczne dostarczyć. Tym razem, jako gadżet dla obchodzącego 50lecie Zespołu Pieśni i Tańca "Mały Śląsk". Całe 100 sztuk. Może się przydać na zagranicznych wojażach.

Czytaj więcej

Działania offline ... też są piękne

Dzisiaj zajęcia praktyczne, bardzo manualne.

Czytaj więcej

Dlaczego my?

EviDenter, jako podmiot, jest dość młodym tworem, jednak tworzą go specjaliści z blisko dwudziestoletnim doświadczeniem w branży PR, marketingu i promocji w świadczeniu usług dla instytucji finansów publicznych, firm prywatnych oraz organizacji pozarządowych.

Mowa o działaniach offline i online, obejmujących media relacje, reprezentowanie instytucji w charakterze rzecznika prasowego, prowadzenie spotkań, warsztatów, wydarzeń, tworzenie i administrację stron internetowych (dbanie o SEO), uruchamianie i zarządzanie profilami w social mediach, blogach,
innych obszarach online (np. Google Maps), marketing mailowy.

W przypadku kampanii reklamowych mowa o narzędziach outdoorowych (druki, ekspozycje, materiały
na ekrany LED), publikacjach prasowych i elektronicznych, wykorzystywanie narzędzi FacebookAds i Google Ads (wyszukiwarki, kampanie display i wideo).  Oferujemy realizację i koordynację wydarzeń, szkoleń, konferencji i innych projektów,  obsługi foto, wideo, opracowania graficzne,  dbanie o spójność identyfikacji wizualnej i merytorycznej (SEO, SEM).

Te blisko dwadzieścia lat jest niezwykłym bagażem doświadczeń dających z jednej strony rozeznanie rynku
i doświadczenia nawet w zarządzaniu sytuacjami kryzysowymi (których na przestrzeni lat kilka było), z drugiej tworzących świadomość, że wciąż trzeba trzymać „rękę na pulsie” zmieniających się sposobów komunikacji
z odbiorcą. Stąd też EviDenteR jest w stanie oferować działania obejmujące bardzo szeroki zakres narzędzi
i środków czuwając jednocześnie na spójnością i synergią przekazu, czyli czegoś co dzisiaj nazwa się marketingiem zintegrowanym. Co wchodzi w zakres takich działań?

offline

więcej

social media

więcej

SEM / SEO

więcej

content marketing

więcej

Inżynieria wymagań

więcej

analityka internetowa

więcej

Kontakt z Nami

Adres

ul. Mikołowska 19/5
44-100 Gliwice