• MARKETING ZINTEGROWANY

    eviDenteR

    Od strategii po wdrożenie, od projektu po druk, od pomysłu po publikację. Marketing zintegrowany dla Twojej marki.

AGENCJA REKLAMOWA, PR I EVENTOWA

Czy Twoja firma lub instytucja wykorzystuje w pełni dostępne na rynku działania reklamowe i promocyjne? Czy znasz wszystkie sposoby na prowadzenie działań promocyjnych i wizerunkowych Twojej marki? Jak łączyć działania offline i online, by zachować ich spójność i synchronizację w prowadzonej kampanii, jakich narzędzi używać? A może nie musisz wiedzieć wszystkiego, może jest podmiot, który może Ci pomóc?

Marketing, reklama, media realcje, public relations, social media, komunikacja zewnętrzna i wewnętrzna, SEO, SEM, GoogleAds, Goole Maps, FacebookAds i Instagram, projektowanie stron, opracowania graficzne, foto, wideo, outdoor, druki, projektowanie i najważniejsze - co i kiedy wybrać, jak określić zakres działań, jak sprawdzać efekty  ... to trochę za dużo dla Ciebie?. Pewnie, że tak, w końcu chcesz skupić się na prowadzeniu swojej działalności.

Ewidentnie potrzebujesz wsparcia eviDenteR.

 

Reklama

więcej

PR

więcej

EVENT

więcej

MARKETING ZINTEGROWANY

więcej

SOCIAL MEDIA

więcej

FOTO WIDEO

więcej

Aktualności

Jeśli chcesz bliżej poznać projekty i działania, w które zaagnażowany jest EviDenteR to zapraszamy do tego działu. Oprócz informacji o tym, czym firma się aktualnie zajmuje będą pojawiać się tutaj także informacje o tym, co nowego w branży, co się zmienia, jakie są nowe tendencje czy rozwiązania. Warto więc zaglądać. 

Jest Jazz

To cykl rozmów z twórcami, którego celem jest diagnoza środowiska muzyków, ale także grafików, fotografów, filmowców, realizatorów dźwięku, techników sceny, promotorów, menadżerów i innych grup związanych z organizacją życia kulturalnego, koncertowego i jazzowe w Europie. Cykl realizowany dla najstarszego stowarzyszenia jazzowego w Polsce, czyli Śląskiego Jazz Clubu.

Czytaj więcej

Zdrowia i spokoju

Niech te Święta będą zdrowe i pełne nadziei. Pomimo wszystko i na przekór wszysktiemu. 

Czytaj więcej

Kultura w czasach pandemii

Działań pandemicznych ciąg dalszy. Tym razem jeden z najstarszych cykli koncertowych na Śląsku, czyli realizowany już po raz 19 Czwartek Jazzowy z Gwiazdą.

Czytaj więcej

Festiwal premier

Za nami 16 już edycja festiwalu młodych wschodzących gwiazd światowej sceny jazzowej i grafiki plakatowej, czyli Jazz w Ruinach 2020. Niestety, w czasach pandemii festiwal by w ogóle się odbyć musiał zmienić formułę, czyli przejść w strefę online.

Czytaj więcej

Dlaczego my?

EviDenter, jako podmiot, jest dość młodym tworem, jednak tworzą go specjaliści z blisko dwudziestoletnim doświadczeniem w branży PR, marketingu i promocji w świadczeniu usług dla instytucji finansów publicznych, firm prywatnych oraz organizacji pozarządowych.

Mowa o działaniach offline i online, obejmujących media relacje, reprezentowanie instytucji w charakterze rzecznika prasowego, prowadzenie spotkań, warsztatów, wydarzeń, tworzenie i administrację stron internetowych (dbanie o SEO), uruchamianie i zarządzanie profilami w social mediach, blogach,
innych obszarach online (np. Google Maps), marketing mailowy.

W przypadku kampanii reklamowych mowa o narzędziach outdoorowych (druki, ekspozycje, materiały
na ekrany LED), publikacjach prasowych i elektronicznych, wykorzystywanie narzędzi FacebookAds i Google Ads (wyszukiwarki, kampanie display i wideo).  Oferujemy realizację i koordynację wydarzeń, szkoleń, konferencji i innych projektów,  obsługi foto, wideo, opracowania graficzne,  dbanie o spójność identyfikacji wizualnej i merytorycznej (SEO, SEM).

Te blisko dwadzieścia lat jest niezwykłym bagażem doświadczeń dających z jednej strony rozeznanie rynku
i doświadczenia nawet w zarządzaniu sytuacjami kryzysowymi (których na przestrzeni lat kilka było), z drugiej tworzących świadomość, że wciąż trzeba trzymać „rękę na pulsie” zmieniających się sposobów komunikacji
z odbiorcą. Stąd też EviDenteR jest w stanie oferować działania obejmujące bardzo szeroki zakres narzędzi
i środków czuwając jednocześnie na spójnością i synergią przekazu, czyli czegoś co dzisiaj nazwa się marketingiem zintegrowanym. Co wchodzi w zakres takich działań?

offline

więcej

social media

więcej

SEM / SEO

więcej

content marketing

więcej

E-mail marketing

więcej

analityka internetowa

więcej

Kontakt z Nami

Adres

ul. Mikołowska 19/5
44-100 Gliwice